Loading...
تعمیر چیلر ۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۱۴:۰۹:۵۴ +۰۰:۰۰

تعمیر چیلر های تراکمی

تعمیر چیلر جزو خدمات و سرویسهای مجموعه بازانیک است. این سرویس ها برای مراکزی که از چیلر های تراکمی استفاده می کنند، از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه بوده بلکه این مراکز را از داشتن تعمیرکار چیلر مقیم برای تعمیر چیلر بی نیاز میکند که همین امر نقطه قوتی برای آن ارگان و یا سازمان میتواند محسوب شود. بازار مکانیک خود را متعهد میداند که به نسبت محل قرارگیری شرکت در اسرع وقت در محل شرکت حضور فیزیکی داشته باشد و برای رفع عیب و تعمیر چیلر با تعمیرکاران چیلر مجرب اقدام کند. همچنین در صورت درخواست مشتری مشاوره تلفنی رایگان نیز در بسیاری از موارد راهگشاست. خدمات فنی و مهندسی بازانیک آماده ثبت قرارداد نگهداری و سرویس چیلر های تراکمی در دوره های زمانی مشخص میباشد

تعمیر چیلر

شما تنها با پرداخت مبلغی به عنوان آبونمان سالیانه نه تنها از خدمات این شرکت بهره مند خواهید شد، بلکه حضور زمانبندی شده ما برای سرویس چیلر، تنظیم یا تعمیر چیلر و نگهداری موتورخانه و بهینه کردن کارکرد آن، در فصول مختلف سال می تواند هزینه برق مصرفی شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. کارکرد بهینه دستگاه علاوه بر کاهش برق مصرفی مزایای دیگری نظیر افزایش طول عمر قطعات دستگاه و فرسایش کمتر آن قطعات را در پی دارد. بنا بر این خدمات این شرکت در بلند مدت نه تنها هزینه اضافی بر شما تحمیل نمی کند بلکه باعث کاهش هزینه های شما نیز میشود.درصد بالایی از این دستگاهها در حال حاضر با کمتر از ظرفیت اسمی خود کار می کنند که موجب ساعات کاری بیشتر این دستگاهها در طول شبانه روز می شوند. این سرویس ها برای تمام دارندگان چیلرهای تراکمی نظیر هتلها , برجهای مسکونی , مراکز تجاری  و تفریحی , کارخانجات مواد غذایی و دارویی , کارخانجات صنعتی و دیگر مراکزی که از این سیستم ها استفاده می کنند قابل ارائه میباشد.

تعمیر چیلر

 

با بهینه سازی مصرف دستگاه ها , انتخاب قطعه مناسب و کنترل صحیح آنها , امکان صرفه جویی در مصرف انرژی از ۳۰ تا ۵۰ درصد کمتر از استاندارد ۲۴ که در سال ۲۰۰۱ برای چیلر ها تدوین شده است وجود دارد.

تعمیر چیلر

برق مصرفی در مجتمع

با انجام این ۳ مورد میتوان یک چیلر بهینه شده از لحاظ مصرف انرژی و اصطحلاک تولید کرد.

  1. طراحی متناسب موتورخانه چیلرها به عنوان مثال انتخاب پمپها و فن های دور متغیر برای چیلرها با ظرفیت برودتی بالا و برای انتخاب آنها به تعداد , کیفیت و نوع پمپ و فن بر طبق بار برودتی پیش بینی شده توجه کرد.
  2. استفاده از قطعات با کارایی بالا : کمپرسور , پمپ , فن ها , موتور و سایر تجهیزات باید بطور تکی و یا در یک مجموعه مورد بررسی قرار گیرند . این تجهیزات باید بطور سیستماتیک نیز با هم تنظیم شوند . بطور مثال این قطعات دارای حداکثر ظرفیت برای بار برودتی پیش بینی شده باشند.
  3. نصب صحیح – راه اندازی – تنظیم مناسب چیلر و تعمیر و نگهداری موتورخانه : یک سیستم برودتی که در آن دو مورد اول رعایت شده باشد هنوز میتواند انرژی زیادی تلف کند و بار برودتی ضعیفی را برای ساکنان ساختمان و یا دستگاههای صنعتی مورد نظر به همراه داشته باشد. در صورت راه اندازی درست با تعمیرکار چیلر آموزش دیده که میتواند عملکرد چیلر را در تمام موارد تست کند. میتوان اطمینان یافت که قابلیتهای بالقوه دستگاه محقق میشود. حداکثر ظرفیت مورد نیاز دستگاه برای فقط چند روز در سال مورد نیاز است, در بقیه زمانها تنظیم دستگاه در حالت میانه ظرفیت میتواند استراتژی مناسبی برای کارکرد دستگاه باشد. همچنین سرویس دوره ای و منظم میتواند علاوه بر فراهم کردن راندمان حداکثری دستگاه به افزایش عمر قطعات آن نیز منجر شود.

 

تعمیر چیلر

تعمیر چیلر

 

مزایای سرویس های شرکت بازانیک
۱٫ سرویس های رایگان
شما کمتر از  مقدار  صرفه جویی شده در مصرف برق  را به ما می پردازید و این به این معنی است که نه تنها سرویس های ما برای شما هزینه ای ندارد بلکه شما بصورت ماهیانه مبلغی را ذخیره میکنید.
۲٫ تنظیم بار برودت و شارِژ دوره ای
بدین معنی که با توجه به شرایط کارکرد و دمای محیط،  دستگاههای شما در بهترین وضعیت ممکن کار میکنند.
۳٫ افزایش عمر مفید قطعات دستگاهها
قطعات مکانیکی عمر مفیدی دارند که در صورت تنظیمات درست در هر دستگاهی این عمر به حداکثر حالت ممکن می رسد.
۴٫ پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته

 

کاهش هزینه های شما با خدمات رایگان بازار مکانیک

electric

تعمیر چیلر ، بهینه سازی چیلر و هزینه های آن

با کاهش مصرف انرژی برای اجزاع سیستمهای خنک کننده نظیر چیلر و برج خنک کن مقدار زیادی از انرژی مصرفی ساختمان کاهش پیدا میکند . ما راههای متعددی که نیازی به صرف هزینه مالی چندانی ندارند را پیشنهاد می کنیم برای تحقق کاهش انرژی مصرفی و در نتیجه کاهش محسوس هزینه های انرژی الکتریکی و تعمیرات چیلر در ساختمان.

برای قابل لمس تر شدن انرژی مصرفی برای چیلر ها و سیستمهای خنک کننده میتوان به این مطلب اشاره کرد که یک چیلر متوسط برای یک ساختمان معمولی حدود ۴۰kw/h برق مصرف میکند اگر فقط ۱۵ % این مقدار صرفه جویی شود به معنی ۶kw/h صرفه جویی در مصرف برق می باشد.. در صورتی که این دستگاه حدود ۱۰ ساعت در شبانه روز در حال کار باشد و ۴ ماه در سال را برای تهویه در نظر بگیریم بدین معنی است که:

۶kw x 10h x 120 Day =7200 kw/h

حال اگر هزینه یک کیلو وات ساعت را بطور متوسط ۳۰۰ تومان در نظر بگیریم خواهیم داشت :

۷۲۰۰kw/h x 300 =2,160,000

هزینه تعمیر و نگهداری چیلر
تعمیر چیلر
تهویه مطبوع و برودت

ما به شما کمک میکنیم تا به دمای مورد نظر خود برسید

با طراحی سیستمهای برودتی ، اجرای استاندارد آنها و یا نگهداری از آنچه شما خواسته اید