ما پیشنهاد خدمات مختلف برای شما را داریم تا تمام نیازهای شما را برآورده سازد

chiller

چيلرها از جمله تجهيزات بسيار مهم در سرمايش هستند که به طور کلي مي توان آنها را به دو دسته چيلرهاي تراکمي و چيلرهاي جذبي تقسيم کرد. به طور کلي چيلرهاي تراکمي از انرژي الکتريکي و چيلرهاي جذبي از انرژي حرارتي به عنوان منبع اصلي براي ايجاد سرمايش استفاده مي کنند. خدمات فنی و مهندسی بازانیک آمادگی تعمیر و نگهداری چیلر های تراکمی و جذبی را با بالاترین خدمات و کیقیت دارد. برای سرویس ، زیر نظر دفتر خدمات فنی و مهندسی بازانیک که دارای پرسنل متخصص  در حوزه تعمیر و نگهداری سامانه های برودت مرکزی ، چیلرهای جذبی ، چیلرهای تراکمی و همچنین انواع اسپیلت و سیستم های کولر گازی می باشد.برای تعمیر و نگهداری چیلر های خود با دفتر خدمات فنی و مهندسی بازانیک تماس بگیرید

تعمیر چیلر
chiller

تعمیر و نگهداری چیلر

برای سرویس ، تعمیر و نگهداری چیلر های خود میتوانید با خدمات فنی و مهندسی بازانیک تماس بگیرید. چيلرها از جمله تجهيزات بسيار مهم در سرمايش هستند که به طور کلي مي توان آنها را به دو دسته چيلرهاي تراکمي و چيلرهاي جذبي تقسيم کرد. به طور کلي چيلرهاي تراکمي از انرژي الکتريکي و چيلرهاي جذبي از انرژي حرارتي به عنوان منبع اصلي براي ايجاد سرمايش استفاده مي کنند. خدمات فنی و مهندسی بازانیک آمادگی تعمیر و نگهداری چیلر های تراکمی را با بالاترین خدمات و کیفیت داراست. این چیلرها که شامل انواع چیلر ایرانی و خارجی و خدمات این شرکت که شامل اسید شویی، لیک یابی، شارژ گاز، بازسازی تابلو برق، تنظیمات دستگاه، تعمیر کمپرسور و نوسازی کامل چیلر ، تعمیرات برج خنک کن و کلیه تجهیزات موتورخانه های سرمایشی می باشد.

هزینه تعمیر چیلر تراکمی
coldroom

بیش از سی سال است که این شرکت به ساخت، نصب و راه‌اندازی سردخانه‌های زیر صفری و بالای صفری مشغول است با رزومه کاری موفق توانسته‌ایم سهمی در بازار ایران و کشورهای همسایه برای قراردادهای اجرای سردخانه‌ها را داشته باشیم. بازار مکانیک‌، با برخورداری از مهارت و دانش کارشناسان متخصص، یکی از پیمانکاران در طراحی و اجرای سردخانه در کشور می‌­باشد. این شرکت با بهره‌گيری از دانش و تجربه داخلی و تكنولوژی شركت‌‌های معتبر دنیا، امكان ساخت، اجرا و نصب سردخانه‌های زیر صفری و بالای صفری را داشته و محصولات قابل رقابت جهت تامین خواسته‌های مشتری را فراهم نموده, كه در اين خصوص با برنامه‌ریزی به عمل آمده و تجهيز خود و كسب دانش روز دنيا ، يكی از مجریان و پیمانکاران در زمینه سردخانه محسوب می‌شود.

طراحی و ساخت سردخانه
coldroom

برای یک عملکرد مناسب تمام ابزار ها و دستگاه‌ها نیاز به سرویس و نگهداری دارند، سردخانه‌ها و تجهیزاتشان نیز از این قاعده مستثنا نیستند. سرویس‌های دوره‌ای می‌تواند علاوه بر تضمین عملکرد مطمئن و بهینه سردخانه‌ها، باعث کاهش انرژی مصرفی، افزایش عمر مفید قطعات شده و هزینه تعمیر و نگهداری را نیز بطور چشمگیری کاهش دهد. با بیش از سی سال تجربه شرکت سپهر سرمایش که به این مجموعه منتقل شده، این شرکت به ساخت و اجرای سردخانه‌های زیر صفری و بالای صفری مشغول است. این مجموعه همچنین توانایی انجام قراردادهای تعمیر و سرویس را بصورت برنامه زمانبندی یکساله و یا بیشتر را دارد و آماده ارائه خدمات به تمام دارندگان انواع سردخانه، بانک یخ، و سیستم‌های برودتی می‌باشد.

تعمیرات سردخانه

انتخاب ابزار و قطعه مناسب برای سرویس یونیت های سرمایشی شما

تماس بگیرید
فروشگاه

تعمیر و سرویس یونیت های برودتی

اگر مدیر یک مجتمع مسکونی با سیستم سرمایش مرکزی تهویه مطبوع نظیر سیستمهای داکت اسپیلت و یا چیلرهای مرکزی هستید و یا مسئول فنی یک واحد صنفی یا یکی از کارخانجات مواد غذایی و یا دارویی که نیاز به سردخانه و سیستم برودتی دارند میباشید، سرویس های ما ممکن است جوابگوی نیازهای شما باشد

ابزار مناسب ، راه حل مناسب

سعی ما بر این است که همیشه از بهترین قطعات یدکی موجود برای بهترین نتیجه استفاده کنیم . استفاده از ابزار مناسب با بالاترین کیفیت نیز کمک شایانی به تشخیص درست عیب و برطرف ساختن آن میکند. همچنین تنظیم درست دستگاه های برودتی برای کارکرد بهینه نیز تنها با ابزاری دقیق در سطح جهانی ممکن است.

در کمترین زمان، با بهترین کیفیت

بدون معطلی برای رفاه حال شما آماده ایم زیرا سرعت عمل در کار برودت از اصولیست که تمام مجموعه پایبند به آن است زیرا که میدانیم هرگونه اتلاف وقت ممکن است هزینه ای بالغ بر میلیونها تومان در کارخانجات صنعتی و شرایط نامطلوب تهویه را در واحدهای مسکونی به دنبال داشته باشد

ارائه سرویس های مختلف برای نیاز شما

تعمیر و نگهداری چیلر

از جمله خدمات این شرکت میتوان به تعمیر و نگهداری چیلر ، بهینه سازی کارکرد برای عمر طولانی  ، نگهداری و سرویس و همچنین ضمانت دستگاههای شما برای انواع چیلر آب خنک و هوا خنک اشاره کرد.

تعمیر و نگهداری چیلر

تعمیر و نگهداری انواع سردخانه های زیر صفری – بالای صفری برای نگهداری مواد غذایی و یا دارویی و همچنین سرویس ، نگهداری و ضمانت کارکرد انها جزو خدمات این شرکت میباشد.

تعمیر و نگهداری چیلر

تونل انجماد نیز که برای فرآورده های گوشتی و عبور آن از مرحله کریستالیزاسیون با سرعت  میباشد به سرویس های دوره ای نیاز دارد و خرابی آنها نیز به علت ظرفیت برودتی بالا بیشتر از معمول است .

تعمیر و نگهداری چیلر

تونل انجماد سیستم ساده ایی دارد ولی  معمولا جزو یک سیستم برودتی است برای صرفه جویی در انرژی . اگر به هر دلیل سیستم برودتی شما به خوبی تنظیم نشده باشد عملکرد بانک یخ نیز مناسب نخواهد بود .

ما به شما کمک میکنیم تا به دمای مورد نظر خود برسید

با طراحی سیستمهای برودتی ، اجرای استاندارد آنها و یا نگهداری از آنچه شما خواسته اید